sezona 2018 / 2019


Kalendář 2018 / 2019

Říjen - 6.10 / Sobota World Girls Ice Hockey Weekend  Příbram + Blansko                

Listopad -    18.11 / Neděle  Světlá n.S  

Prosinec -    16.12 / Neděle  Zlín             

Leden -  26.1 /Mariánské Lázně                

Únor -  23.2 / Sobota - Náchod                     

Březen-  31.3  Bystřice n. Perštejnem          

Duben 19-21.4   Teplice                            Turnaj HUNGER GAMES

Červenec -   21.7-26.7 - Litoměřice   Dívčí hokejová škola 

XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX

Turnaj pro dívky od 6 do 14 let
HUNGER GAMES 2019
3 sporty
Minihokej 3x3 , Vybíjená , Basketbal

Turnaj pro 14 týmů – každý tým zastupuje jeden kraj
Tým : nejméně 9 hráček + 1 brankářka ,  
nejvíce 12 hráček + 2 brankářky

Každý tým odehraje 8 utkání v hokeji 
6 utkání vybíjené , 6 utkání basketbalu

Po základní části – 6 utkání ve skupině
následuje 1 utkání playoff o postup + 1 utkání o umístění

Všechny disciplíny hrajeme na poločasy ,
kdy za vyhraný poločas je za 1 bod , remíza za 0,5 bodu
body ze všech sportů se sčítají do celkového skóre týmu


Každý tým má jednoho jednoho žolíka , který násobí body 2x
v případě výhry násobí body týmu , který žolíka použil :)
ale v případě prohry násobí body týmu soupeře !

Každá hráčka obdrží Tričko + Medaili
Startovné : 600 Kč na hráčku







Rozdělení hráček do týmů - konečná verze 17.4.2019

Východ811047

KrálovéhradeckýVysočinaJihomoravskýZlínskýMoravskoslezský
BrankářkaMarkéta Fajfrová Nela BláhováAdéla ŠimákováStela BarochováAnna Horáková
Brankářka
Veronika KoldováBarča CoufalováLaura Jelínková
HráčkaEmma MathauserováSáblíková NelaTereza VališováNikola RožnovjákováBarbora Juříčková
HráčkaRubínová Johana Karolína BeňovskáDominika SvobodováTereza KobzováVendula Kopřivová
HráčkaKateřina KozákováKrystína NeumanováEliška StráskáKovářova TerezaKlaudie Pietraszová
HráčkaPavlína MalinováJitka ČernáKristýna HöklováTereza GildainovaKateřina Nogová
HráčkaMarie ChrastinováAdéla VávrováAmálie HlávkováLinda BarochováBojdová Karolína
HráčkaKateřina PrejsováEmily KratochvílováMarkéta KafkováAdéla ZembolováLucie Orlitová
HráčkaNatálka ŠkultétyováEliška HojákováNatalie VlkovaDana BřezinováKlára Jurášková
HráčkaEva BednářováTereza TrnkováHelena NeckařováAdéla HolubcováEliška Nerglová
HráčkaTurková JohanaLaura BrodskáKarla ZanáškováMaliňáková KarolínaKristýna Volfová
Hráčka

Karolína PelánováRezková Tereza
TrenérLibor KozákSáblík MartinVlk Milan, Petr CoufalMartin HolubecBojda Vladan
VedoucíTurek RomanTrnka PetrRobert HolasJana BarochováVlastimil Orlita
Vedoucí
Stráský Jan
Západ35692

Hlavní městoStředočeskýJihočeskýKarlovarskýÚstecký
BrankářkaMartina KonášováKristýna HnízdilováAnna PupavovaMichala Riedlová Aneta Šenková
BrankářkaKateřina FialováViktorie HořínkováVeronika PadělkováLili ChmelařováOrtová Veronika
HráčkaJana HnilicováBarbora ProškováBarbora ProcházkováTereza PavelkováEliška Rocheltová
HráčkaKarolína SkořepováAnna MazancováPetra KudováAnna TicháčkováDaniela Hezinová
HráčkaBerenika CampanarioKateřina Čížková  Anna VoráčováStezková MarieAnna Vaňková
HráčkaEliška SmetanováBára RosyvkováDominika MertlovaVeronika UlbrichtováHana Panešová
HráčkaAdéla JežkováVeronika FilipiAlexandra FicajováNikol StejskalováVěra Šťástková
HráčkaBarbora JežkováLudmila PlockováMarie HolíkováKateřina VelinskáBarbora Vaňková
HráčkaAdéla VrhelováNela KosíkováJana ŽampachováBarbora PrágrováDaniela Flégrová
HráčkaTereza VackováNikolka SkokanováMartina UhrováVanessa PatrmanovaKarolína Vacková
HráčkaAmálie RubešováAnna MareschováEliška ProškováNika MarečkováVondráčková Emílie
Trenér
Lukáš SkokanJosef MertlRadek UlbrichtVacek Miroslav
VedoucíMartin JežekFrantišek ProšekLukáš PupavaBára BřízováLinda Vondráčková


Rozpis utkání - program turnaje
















Rozlosování týmů





TÝM č.krajTÝM č.kraj







1Vysočina
6Jihočeský







2Ústecký
7Moravskoslezský







3Hlavní město
8Královéhradecký







4Zlínský
9Karlovarský







5Středočeský
10Jihomoravský
















PROGRAM – PÁTEK 19.4.2019
ČASHRACÍ PLOCHA
HRACÍ PLOCHA
HRACÍ PLOCHA
HRACÍ PLOCHA
ZAČÁTEK UTKÁNÍLED 1
LED 2
HALA 3
HALA 4KONEC UTKÁNÍ

TÝM č.TÝM č.
TÝM č.TÝM č.
TÝM č.TÝM č.
TÝM č.TÝM č.

HOKEJ
HOKEJ


14.00SLAVNOSTNÍ ZAHÁJENÍ TURNAJE





15.00110
2915.00384715.40
16.0038
4716.0056
1216.40
17.0056
1217.00910


17.40
18.00610
5718.00





19.0048
39



















PROGRAM – SOBOTA 20.4.2019
ČASHRACÍ PLOCHA
HRACÍ PLOCHA
HRACÍ PLOCHA
HRACÍ PLOCHA
ZAČÁTEK UTKÁNÍLED 1
LED 2
HALA 3
HALA 4KONEC UTKÁNÍ

TÝM č.TÝM č.
TÝM č.TÝM č.
TÝM č.TÝM č.
TÝM č.TÝM č.
8.00210
138.0049
588.40
9.0049
589.0067
239.40
10.0067
2310.00110


10.40
11.00710
6811.00





12.005914






13.00310
24






14.0015
6914.00310
2414.40
15.0078
3415.00 

5915.40
16.00810
7916.0016


16.40
17.0016
2517.0078



18.00410
35






19.0026
17



















PROGRAM – NEDĚLE 21.4.2019
ČASHRACÍ PLOCHA
HRACÍ PLOCHA
HRACÍ PLOCHA
HRACÍ PLOCHA
ZAČÁTEK UTKÁNÍLED 1
LED 2
HALA 3
HALA 4KONEC UTKÁNÍ

TÝM č.TÝM č.
TÝM č.TÝM č.
TÝM č.TÝM č.
TÝM č.TÝM č.
8.0089
458.00 



8.40
9.00910
189.0027
36
10.0027
3610.0014
8910.40
11.00510
4611.00





12.0037
2812.00510


12.40
13.0019









13.40–14.20ALL STAR GAME – VÝCHOD X ZÁPAD






14.30VYHLÁŠENÍ VÝSLEDKŮ – UKONČENÍ TURNAJE






15.00VYKLIZENÍ KABIN





















Minihokej



VybíjenáBasketbal
utkání se hraje 2 x 18 minut



utkání se hraje 2 x 10 minut

utkání se hraje 2 x 10 minut




před utkáním 2 min – rozbruslení



nebo do posledního hráče

vítězí tým s větším počtem vstřelených košů




mezi poločasy 2 min – přestávka



po časovém limitu vítězí tým s větším počtem hráček v poli






před dalším utkáním úprava ledu
























Bodování


 








Výhra

1 bod
 








Remíza

0,5 bod




















Žolík











na jedno utkání v turnaji si tým může vsadit žolíkanásobí se získané body – pro tým který , který body získá … můžete znásobit svůj bodový zisk ,
nebo přispějete soupeři v případě že špatně zvolíte utkání … :)










 













Výsledková listina 


je dohráno , dobojováno ... dívčí válka skončila ... beze ztrát na životech jsme dokončili turnaj , 

kde 10 týmů odehrálo maraton utkání v minihokeji , proložených vybíjenou a basketbalem .. 

o konečném vítězi a zisku hrdého označení " vítězný kraj " 

rozhodlo všeobecné sportovní nadaní a zisk bodů ve všech disciplínách ! 


tento turnaj má pouze jednoho šampiona , jednoho vítěze ...

a tím se pro rok 2019 stal : 


ZLÍNSKÝ KRAJ 



všechny ostatní týmy se umístily na krásném druhém místě :)


FOTKY z turnaje najdete zde :
GALERIE




XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX


 Letní hokejová škola  2019 - Litoměřice

přihlásit se můžete přes / Přihlášky na akce

informace k platbě záloh pro zatím přihlášené  jsem rozeslal do Vašich emailů ( 25.3.2019 - 15.00 )

zbývá poslední 1 místo pro brankářku a 3 místa pro hráčky ( 28.3.2019 -23.00 ) 


 a jako poděkování trenérům , kteří se celoročně věnují Našemu programu pro holky zveřejním i jejich letní aktivity , 

 na které se můžete v případě zájmu přihlásit :) .....   kontaktujte trenéry na jejich emailech , rádi vám zašlou bližší informace  :)












kontakt : [email protected]                                                                                                               kontakt : [email protected]



Vytvořeno pomocí Mozello - nejsnadnějšího nástroje na tworbu webů na světě.

 .