Rozdělení hráček do týmů - konečná verze 17.4.2019

Východ 8 1 10 4 7

Královéhradecký Vysočina Jihomoravský Zlínský Moravskoslezský
Brankářka Markéta Fajfrová Nela Bláhová Adéla Šimáková Stela Barochová Anna Horáková
Brankářka
Veronika Koldová Barča Coufalová Laura Jelínková
Hráčka Emma Mathauserová Sáblíková Nela Tereza Vališová Nikola Rožnovjáková Barbora Juříčková
Hráčka Rubínová Johana Karolína Beňovská Dominika Svobodová Tereza Kobzová Vendula Kopřivová
Hráčka Kateřina Kozáková Krystína Neumanová Eliška Stráská Kovářova Tereza Klaudie Pietraszová
Hráčka Pavlína Malinová Jitka Černá Kristýna Höklová Tereza Gildainova Kateřina Nogová
Hráčka Marie Chrastinová Adéla Vávrová Amálie Hlávková Linda Barochová Bojdová Karolína
Hráčka Kateřina Prejsová Emily Kratochvílová Markéta Kafková Adéla Zembolová Lucie Orlitová
Hráčka Natálka Škultétyová Eliška Hojáková Natalie Vlkova Dana Březinová Klára Jurášková
Hráčka Eva Bednářová Tereza Trnková Helena Neckařová Adéla Holubcová Eliška Nerglová
Hráčka Turková Johana Laura Brodská Karla Zanášková Maliňáková Karolína Kristýna Volfová
Hráčka

Karolína Pelánová Rezková Tereza
Trenér Libor Kozák Sáblík Martin Vlk Milan, Petr Coufal Martin Holubec Bojda Vladan
Vedoucí Turek Roman Trnka Petr Robert Holas Jana Barochová Vlastimil Orlita
Vedoucí
Stráský Jan
Západ 3 5 6 9 2

Hlavní město Středočeský Jihočeský Karlovarský Ústecký
Brankářka Martina Konášová Kristýna Hnízdilová Anna Pupavova Michala Riedlová Aneta Šenková
Brankářka Kateřina Fialová Viktorie Hořínková Veronika Padělková Lili Chmelařová Ortová Veronika
Hráčka Jana Hnilicová Barbora Prošková Barbora Procházková Tereza Pavelková Eliška Rocheltová
Hráčka Karolína Skořepová Anna Mazancová Petra Kudová Anna Ticháčková Daniela Hezinová
Hráčka Berenika Campanario Kateřina Čížková Anna Voráčová Stezková Marie Anna Vaňková
Hráčka Eliška Smetanová Bára Rosyvková Dominika Mertlova Veronika Ulbrichtová Hana Panešová
Hráčka Adéla Ježková Veronika Filipi Alexandra Ficajová Nikol Stejskalová Věra Šťástková
Hráčka Barbora Ježková Ludmila Plocková Marie Holíková Kateřina Velinská Barbora Vaňková
Hráčka Adéla Vrhelová Nela Kosíková Jana Žampachová Barbora Prágrová Daniela Flégrová
Hráčka Tereza Vacková Nikolka Skokanová Martina Uhrová Vanessa Patrmanova Karolína Vacková
Hráčka Amálie Rubešová Anna Mareschová Eliška Prošková Nika Marečková Vondráčková Emílie
Trenér
Lukáš Skokan Josef Mertl Radek Ulbricht Vacek Miroslav
Vedoucí Martin Ježek František Prošek Lukáš Pupava Bára Břízová Linda Vondráčková
Vytvořeno pomocí Mozello - nejsnadnějšího nástroje na tworbu webů na světě.

 .