Rozpis utkání - program turnaje
















Rozlosování týmů





TÝM č. kraj TÝM č. kraj







1 Vysočina
6 Jihočeský







2 Ústecký
7 Moravskoslezský







3 Hlavní město
8 Královéhradecký







4 Zlínský
9 Karlovarský







5 Středočeský
10 Jihomoravský
















PROGRAM – PÁTEK 19.4.2019
ČAS HRACÍ PLOCHA
HRACÍ PLOCHA
HRACÍ PLOCHA
HRACÍ PLOCHA
ZAČÁTEK UTKÁNÍ LED 1
LED 2
HALA 3
HALA 4 KONEC UTKÁNÍ

TÝM č. TÝM č.
TÝM č. TÝM č.
TÝM č. TÝM č.
TÝM č. TÝM č.

HOKEJ
HOKEJ


14.00 SLAVNOSTNÍ ZAHÁJENÍ TURNAJE





15.00 1 10
2 9 15.00 3 8 4 7 15.40
16.00 3 8
4 7 16.00 5 6
1 2 16.40
17.00 5 6
1 2 17.00 9 10


17.40
18.00 6 10
5 7 18.00





19.00 4 8
3 9



















PROGRAM – SOBOTA 20.4.2019
ČAS HRACÍ PLOCHA
HRACÍ PLOCHA
HRACÍ PLOCHA
HRACÍ PLOCHA
ZAČÁTEK UTKÁNÍ LED 1
LED 2
HALA 3
HALA 4 KONEC UTKÁNÍ

TÝM č. TÝM č.
TÝM č. TÝM č.
TÝM č. TÝM č.
TÝM č. TÝM č.
8.00 2 10
1 3 8.00 4 9
5 8 8.40
9.00 4 9
5 8 9.00 6 7
2 3 9.40
10.00 6 7
2 3 10.00 1 10


10.40
11.00 7 10
6 8 11.00





12.00 5 9 1 4






13.00 3 10
2 4






14.00 1 5
6 9 14.00 3 10
2 4 14.40
15.00 7 8
3 4 15.00 7 8
5 9 15.40
16.00 8 10
7 9 16.00 1 6


16.40
17.00 1 6
2 5 17.00





18.00 4 10
3 5






19.00 2 6
1 7



















PROGRAM – NEDĚLE 21.4.2019
ČAS HRACÍ PLOCHA
HRACÍ PLOCHA
HRACÍ PLOCHA
HRACÍ PLOCHA
ZAČÁTEK UTKÁNÍ LED 1
LED 2
HALA 3
HALA 4 KONEC UTKÁNÍ

TÝM č. TÝM č.
TÝM č. TÝM č.
TÝM č. TÝM č.
TÝM č. TÝM č.
8.00 8 9
4 5 8.00 2 7
3 6 8.40
9.00 9 10
1 8 9.00





10.00 2 7
3 6 10.00 1 4
8 9 10.40
11.00 5 10
4 6 11.00





12.00 3 7
2 8 12.00 5 10


12.40
13.00 1 9









13.40–14.20 ALL STAR GAME – VÝCHOD X ZÁPAD






14.30 VYHLÁŠENÍ VÝSLEDKŮ – UKONČENÍ TURNAJE






15.00 VYKLIZENÍ KABIN





















Minihokej



Vybíjená Basketbal
utkání se hraje 2 x 18 minut



utkání se hraje 2 x 10 minut

utkání se hraje 2 x 10 minut




před utkáním 2 min – rozbruslení



nebo do posledního hráče

vítězí tým s větším počtem vstřelených košů




mezi poločasy 2 min – přestávka



po časovém limitu vítězí tým s větším počtem hráček v poli






před dalším utkáním úprava ledu
























Bodování


 








Výhra

1 bod
 








Remíza

0,5 bod




















Žolík











na jedno utkání v turnaji si tým může vsadit žolíka násobí se získané body – pro tým který , který body získá … můžete znásobit svůj bodový zisk ,
nebo přispějete soupeři v případě že špatně zvolíte utkání … :)










 











Stravování



20.04.2019





v kabinách bude ovoce – banány a jablka + toasty a nutela



ČAS OBĚD





Oběd – společně s týmem dle rozpisu za 100 kč / osoba



11.30 3 – 2





Pitný režim – vlastní



12.00 10 – 7









12.30 8 – 6









13.00 9 – 5









13.30 4 – 1

















Ubytování











pokud jste si objednali ubytování - bude v recepci hotelu jmenný seznam , kde vám vydají klíče od pokoje dle Vaší objednávky
klíče budou na jméno přihlášené hráčky - / samozřejmě pouze těm kdo již provedli úhradu !























CO potřebujete :











hokej kompletní hokejová výstroj , nabroušené brusle , láhev na pití , štulpny

( pan Polenský nebude k dispozici – je na ME U16 , takže nenabrousí :(









 























Vybíjená + basketbal sálová obuv ( tenisky , které nenechávají šmouhy na palubovce ) , šortky























Dresy budou hráčkám zapůjčeny







Vytvořeno pomocí Mozello - nejsnadnějšího nástroje na tworbu webů na světě.

 .