Letní hokejová škola  pro dívky  - 2020


místo konání :                      NÁCHOD / Zimní stadion - Na Strži 1795 , Náchod

Ubytování a stravování :     Zimní stadion - Na Strži 1795 , Náchod

Termín :                                od neděle 19.7 do pátku 24.7.2020

Skupiny  :                              2 skupiny :       max     30 hráček  + 5 gólmanek 


denní program obsahuje : 

2 x denně tréninková jednotka na ledě - zaměřené na bruslařské dovednosti , práce s holí , střelbu a přihrávku  

2x denně tréninková jednotka na suchu  - rozcvičení , protažení , výklus , regenerace  + míčové a kolektivní hry  - zaměřené na všeobecný rozvoj pohybových dovedností  Cena : 9000 Kč

obsahuje : Ubytování , stravování 5 x denně , pitný režim + ovoce  - 2x denně TJ na ledě  , Suchá příprava – rozcvička , výklus + protažení  , 1 x BazénPotřebné a nepotřebné vybavení : 

Potřebné : 

                    kompletní hokejová výstroj + nejméně 1 náhradní hokejka 

                    tenisky a sportovní oblečení na sucho

                    plavky 

                    dostatek spodního prádla ! 

vítáme hudební nástroje !


Nepotřebné : 

                    šperky a drahé předměty 

                    elektronika typu : notebook , tablet - NEBRAT Vůbec !!!!           mobilní telefon - pokud to jinak nejde :( tak ano , ale :

(     mobilní telefony jsou k dispozici holkám každý den na hodinu v době osobního volna - na vyřízení nezbytné korespondence  - jinak jsou uloženy  v úschově     )


tak přihlášky utěšeně přibývají , což Nás těší  : dovolím si zde přímo zodpovědět nejčastější dotazy , které přicházejí s přihláškami : 

Tréninkový program připravují trenéři , kteří čerpají ze zkušeností při  práci s děvčaty na Dívčích hokejových dnech , vidí co holkám jde, co nejde a adekvátně k tomu vymýšlejí cvičení a sestavy cvičení , tak aby jsme holky odnaučili špatné návyky a pokusili se je naučit získat správné návyky . Denní program je upraven , tak aby to bylo správně -               z pohledu časů které mají být mezi jídlem ( příjem energie ) časy tréninků ( výdej energie ) , čas na regeneraci / k tomu patří i to že chceme reagovat na informace z posledních Dívčích dnů - 20 % holek nemá rozcvičky v klubech - proto se tomu budeme věnovat , tak aby jsme jim ukázali , naučili je jak se rozcvičit  , aby mohly pokračovat samy celý rok Informace  o tom že výklus , protažení a regenerace jsou cizí slova pro 35 % holek to pro Nás byla inspirace taktéž k tomu , že připravíme program kde holkám ukážeme jak se starat o své tělo před i po tréninku , natočíme nějaká videa ( aby měly s kým cvičit doma - pustí si v telefonech videa a budou moct pokračovat i v průběhu roku .

Proč NE -telefony ??? - prakticky neustále hledáte nějaký zapomenutý telefon , někde ....( pokoj , kabina , zimák , jídelna ) a když už ho najdete , tak přijde další slečna ....                a když přijde 15 slečna za den .... voláte Chocholouška  ... nebo skočíte z okna ... proto máme takový režim kdy se holkám rozdají telefony na pokoj , pak se vyberou .. a je klid ..budíčky i večerky a ostatní časy , kdy se někam jde , nebo se něco dělá - tak to obstarají trenéři a holkám vždy včas řekneme ... a nejen pro hokej j , ale i pro další život je lepší , když spolu holky mluví , než když sedí vedle sebe ( každá kouká do svého telefonu ) a neví jak se jmenuje , ta co sedí v kabině vedle ní .. smutné , ale ze života ... 


Proč hudební nástroje ?  - kolektivní aktivita , kdy si holky sednou a dají společně nějakou písničku                                                                                                                                                  .. sice je ze začátku do toho musíme postrčit , ale jak se chytnou , nechce se jim končit  :) 

a děkuji za projevenou důvěru :)    .. prvních 18 přihlášek přišlo ještě dřív , než jsem doplnil cenu Košík